Kummiplaadid

Mõõdud: 20x500x500 mm / 30x500x500 mm / 40x500x500 mm / 50x500x500mm

Standardvärvid: must, punane, roheline
Kasutus : Laste mänguväljakud, spordiväljakud, jõusaalid, lasketiirud, rõdud, terrassid, kõnniteed, basseinide ääred, helija vibratsiooni tõkked, lamekatuste käigurajad, hobutallide põrandad jne.
Ohutus ja keskkond : Kummiplaadid vastavad keskkonna ohutuskriteeriumitele. Plaadid on valmistatud taaskasutatud kummigraanulitest, on lööki neelavad ja kooskõlas standardiga EN1177.
Dreenivus : Kummiplaatide poorsus on piisav, et vesi neist läbi imbuks, plaatide pind kuivab ruttu ja on vähem võimalust sambla ja hallituse levikuks.
Isoleerivus : Kummiplaatidel on väga head heli ja soojuse isolatsiooni omadused.
Libisemiskindlus : Kumm on oma olemuselt juba ise libisemiskindel, graanulitest plaatide pinnastruktuur suurendab seda veelgi.

Elastsus : Kuna kumm on looduslik toode, saab teda painutada, venitada ja kokku suruda, peale mida ta taastab oma kuju
Paigaldus : Kummiplaadid paigaldatakse siledale tugevale alusele. Neid saab hõlpsasti vajalikku mõõtu lõigata terava noaga (soovitavalt märja teraga) või käsisaega. Parim alus plaatidele õues on tasandatud liivapinnas või betoonalus. Parema stabiilsuse saavutamiseks võib liivale sisse segada tsementi. Stabiilsema kummiplaatidest katte saab kui plaadid alusele liimida, samuti võib liimida plaadid omavahel külgedelt.
Hooldus : Kummiplaadid ei vaja erihooldust, nad on veekindlad ja puhastamiseks võib kasutada survepesu.
Garantii : Kummiplaatidel on õige paigalduse ja kasutuse korral 2 aastane garantii. Garantii ei kehti plaatide värvile.